
23dec2016
Daimy Lotus
Start 21:00 uur • Free entrance
soulvolle zang met elektronische muziek zoals Selah Sue
Daimy Lotus combineert haar soulvolle stem met elektronische muziek, wat het totaalplaatje erg dynamisch maakt en staat als een huis. Daimy is een energieke en wilskrachtige dame met overtuigende performances. Desondanks heeft ze ook een zeer emotionele en breekbare kant, welke terug te horen zijn in haar eerlijke songs.
Daimy heeft samen gewerkt met verschillende artiesten en producers zoals Tienus (Dotan, Kygo), Skiggy Rapz en Rupert Blackman (CAUSES).
Daimy Lotus
Daimy Lotus websiteDaimy Lotus facebookDaimy Lotus twitterDaimy Lotus instagramDaimy Lotus youtubeFear Of Bliss
In het voorprogramma staat Fear Of Bliss, een jong talentvol Nederlands trio met eigen werk. De sound van de band laat zich het best beschrijven als een mix tussen Alanis Morissette, Paramore, Skunk Anansie & P!nk. De formatie bestaat uit Renske en haar jongere tweelingbroers Jelle en Jochem. Het genre van de band is alternatieve pop/rock. Jelle (Drums) en Jochem (Bass) vormen de ritmesectie van de band. Dat deze tweeling op elkaar ingespeeld is, behoeft geen uitleg. Renske neemt de gitaar en zang voor haar rekening.