Hit The City festival: Babymorocco, Teenage Dads, Pol, Fred Gata en afterparty met Charlie Avalon

Zaterdag 30 augustus 2025

Agenda > Hit The City festival: Babymorocco, Teenage Dads, Pol, Fred Gata en afterparty met Charlie Avalon

Hit The City festival: Babymorocco, Teenage Dads, Pol, Fred Gata en afterparty met Charlie Avalon

In samenwerking met o.a. Effenaar en Friendly Fire

Van gitaarbands tot pop, hiphop en DJ's

Hit The City is een vierdaags muziekfestival in Eindhoven dat plaatsvindt in de late zomer. Het festival biedt een breed scala aan muziekgenres – van gitaarbands tot pop, hiphop en DJ’s – op verschillende binnen- en buitenpodia. Op 29 en 30 augustus staan er artiesten geprogrammeerd in de Altstadt met als laatste act een dj collectief als after party van Hit The City. Vanavond is dat Charlie Avalon.

Voor de meest actuele info ga je naar de Hit The City Website.

20:45 - 21:30 Pol

Pol’s geluid haalt duidelijke inspiratie uit new wave legendes zoals Depeche Mode, The Cure en Visage, door glimmende synths te mengen met meeslepende ritmes met een moderne twist. Op het podium wisselen broers Matthijs en Ruben Pol, beide professionele modellen, moeiteloos tussen gitaren, synths en percussie, en dompelen het publiek onder in een strakke, door de jaren ’80 geïnspireerde synthwave-ervaring waar muziek en mode samenkomen.

22:15 - 23:00 Teenage Dads

Met hun eerdere singles zoals “Devil’s Jam” en “Sunburnt” wilden Teenage Dads iets anders doen. Het Melbourne viertal brak los van de typische Australische indie-sound en mengde elementen van jaren ’80 acts zoals Devo en Talking Heads, de energie van vroege 2000s NYC indie, en de aanstekelijke drive van bands zoals Two Door Cinema Club. Het resultaat is een unieke mix van catchy ritmes, onverwachte wendingen en een onmiskenbare originaliteit die hen onderscheidt.

23:45 - 00:30 Fred Gata

Fred Gata bevindt zich ergens tussen soul en hiphop, warme thee en een rokerige zondagavond. Zijn stem trekt je naar binnen, zijn teksten zorgen ervoor dat je blijft. Sinds hij bij Sound Track 2023 moeiteloos zowel de jury- als de publieksprijs in de wacht sleepte, deelt hij podia met grote namen en zet hij nieuwe talenten in de schijnwerpers. Geen rookmachines of overgerepeteerde bewegingen, alleen aanwezigheid, pure eerlijkheid en het soort energie dat voor zich spreekt. Fred maakt ruimte voor gevoel, voor dansen, en af en toe voor precies de juiste hoeveelheid chaos.

01:15 - 02:00 Babymorocco

Zwierig. Sexy. Opgeladen. Babymorocco treedt niet alleen op, hij ontploft dansvloeren. Stel je de chaotische extase voor van een 2 uur ‘s nachts kelderrave: zweet dat druipt, bas die je ribben doet trillen en je bent nog maar halverwege wat hij gaat brengen. Een sonische suikerrush van trash-pop, 2-step, happy hardcore en BPM-chaos – Babymorocco suist op volle snelheid zijn solo-era in zonder remmen. Denk Justice ontmoet Lindsay Lohan, met een flinke scheut glitter, vervorming en vieze pop-rebellie. Hij deed geesten smelten op het podium met Dorian Electra, Jockstrap, Frost Children, en zelfs bij Shygirl’s Boiler Room. Nu brengt hij zijn genre-verbrijzelende, stijl-doordrenkte waanzin naar Hit The City. Zoek je subtiliteit? Blijf thuis. Ben je klaar om te zweten, te schreeuwen en jezelf te verliezen in de meest ongeremde party van het jaar? Dan zien we je vooraan.

02:00 - 04:00 Charlie Avalon

Charlie Avalon is het DJ-duo dat je avond op de beste manier mogelijk laat ontsporen. Chaos, tot perfectie gecureerd. Charlie Rombach en Avalon Peters draaien alles wat de dansvloer in beweging krijgt. Van alternatieve knallers tot elektronische beukers, pop-anthems tot indie-pareltjes. Hun enige regel? Geen regels. Na het delen van het podium met iconen zoals The Dare, 2manydjs en LYNKS, en optredens op festivals als Best Kept Secret, Lowlands, Down The Rabbit Hole en Into The Great Wide Open, evenals in zalen zoals Paradiso, Tivoli en Melkweg, is er geen ontsnappen aan hen. Niet dat je dat zou willen. Verwacht chaos, zweet en pure dansvloer-euforie tijdens hun set op Hit The City.